En ağır ceza verilmeli

Milletvekili Ali İhsan Yavuz Kadın ve Demokrasi Derneği Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yavuz, “Kadınlarımızın hak ve özgürlüklerinin korunması, geliştirilmesi adına yapılacak tüm çalışmaları destekliyorum. İnsanlıktan çıkmış bu saldırganlar en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır” dedi.

En ağır ceza verilmeli
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kadın ve Demokrasi Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti. KADEM Sakarya Şube Başkanı Hülya Terzioğlu’na görevinde başarılar dileyen Yavuz, “Kadın sivil toplum kuruluşları arasında yeni bir soluk olan KADEM’in Sakarya’daki sorumluluğunu üstlenen başkanımıza başarılar diliyor, derneğin hayırlı hizmetler gerçekleştireceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Kadınlarımızın Yanındayız

Terzioğlu ile kadın sorunlarını istişare eden Yavuz, “İktidarımız kadınların sosyal hayata kazandırılması noktasında önemli adımlar atmıştır. Kadınlarımızın hak ve özgürlüklerinin korunması, geliştirilmesi adına yapılacak tüm çalışmaları destekliyorum” ifadelerini kullandı.

En ağır ceza verilmeli

Geçtiğimiz gün Mersin’de gerçekleşen üzücü hadise ile ilgili de açıklamalarda bulunan Yavuz, “Özgecan Aslan kızımıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. İnsanlıktan çıkmış bu saldırganlar en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır. Bu konunun takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER