Emniyet Asayiş Bülteni

İl Emniyet Müdürlüğünün Merkez ve İlçeler sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayların listesi aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

Emniyet Asayiş Bülteni
banner3

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :İdaremizde meydana gelen olayda A.O. isimli şahıs, İ.G.isimli şahsın kendisine hakaret ve tehdit içerikli mesaj attığı beyan ederek şikayetçi olmuş, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :31.03.2015 günü G.G. isimli şahıs bisikleti ile gittiği esnada dengesini kaybederek yere düştüğünü, kendi imkanları ile Hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ : 07.04.2015 günü B.A. ile H.A. isimli şahısların aralarında sözlü tartışma yaşanmış, şahıslar birbirlerine karşılıklı hakaret etmiş, olayın akabinde H.A. isimli şahıs, B.A.'yı darp etmiş, tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ : B.Ö. isimli şahıs 03.04.2015 günü iş merkezinde bulunan düğün salonuna gittiğini, daha sonra eve geldiğinde içerisinde kendisi ve kızına ait nüfus cüzdanı ile 7-8 TL civarında para bulanan el çantasının olmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : S.A. isimli şahıs 06.04.2015 günü A.İ.Ç.’ kendisine tokat attığını, olayın akabinde ortak arkadaşları olan M.A. isimli şahsın da kendisini telefonda tehdit ettiğini beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : Ö.G. isimli şahıs 02.04.2015 günü saat 09:00 sıralarında işyerinde hurda temizlediği yaptığı sırada makası kaydırıp sağ baldırı diz kapağına üstü saplanması sonucu yaralandığını, beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : S.D. ifadesinde; 27.03.2015 günü işyerinde çalışırken elini makinaya çarpması sonucu yaralandığını, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : E.G. ifadesinde; 27.03.2015 günü saat 11.30 sıralarında işyerinde lavaboya gittiği sırada sabuna basması sonucu yere düştüğünü, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : E.Ö. ifadesinde; 01.04.2015 günü saat 11.00 sıralarında işyerinde çalışırken mobilya kenarını düzeltirken falcatayla elini kesmesi sonucu yaralandığı, beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : F.İ. ifadesinde; 01.04.2015 günü saat 15:30 sıralarında işyerinde forklifte malzeme yüklerken malzemenin karın boşluğuna değmesi sonucu yaralandığını, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : Ş.Y. ifadesinde; 26.03.2015 günü saat 03.30 sıralarında işyerinde merdivenden inerken ayağının kaydığını ve bu sırada parmağını korkuluğa sıkıştırdığını, kazanın kendi ihmali sonucu olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : E.A. ifadesinde; 27.03.2015 günü saat 10.00 sıralarında işyerinde fikstürdeki parçayı kaynatırken çapak attığın ve sağ el serçe parmağı yandığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : İ.İ. ifadesinde; 03.03.2015 günü saat 14.30 sıralarında işyerinde etiket makinası ham madde taktığı esnada tahmini 40 kg ağırlığında malzeme sol ayağına düşmesi sonucu yaralandığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : F.A. isimli şahıs 07.04.2015 günü saat 09.05 sıralarında 34 ED **** plakalı minibüs ile Tem otoyolu Adapazarı istikametine seyir halinde olduğu sırada, aracın kalorifer kısmından yanık kokusu ve duman geldiğini fark ettiğini, araçta bulunan yangın tüpüyle müdahale ettiğini daha sonra itfaiyenin gelip yangını söndürdüğünü beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :07.04.2015 günü saat 13.30 sırlarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili          A.Y. ifadesinde işyerinde sac bükme makinesinde çalıştığı sırada bir anlık dikkatsizliği sonucu elinin sac ile tezgâh arasında sıkışması sonucu sağ el serçe parmağından yaralandığını, beyan etmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.03.2015 günü A.A. isimli şahsın işyerinde çalıştığı sırada boru diş açma makinesini eline düşürerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanması sureti ile meydana gelen İş Kazası Olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.04.2015 günü M.P. ifadesinde; daha önceden vefat eden babasına ait olan 54 TA *** plakalı aracın kontak anahtarını kayıp ettiğini ve kimseden davacı ve şikayetçi olamadığını beyan etmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.04.2015 günü işyerinde kepçe operatörü olarak çalışan S.A. isimli şahıs kepçenin mekanik arızası sonucu kepçenin sürüklenmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, tedavisi bitimi alınan beyanında dava ve şikayeti olmadığı anlaşılması üzerine tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :28.03.2015 günü saat:11.00 sularında R.T. isimli şahıs, kızı 2014 doğumlu Y.T.’ ın elinde ilaç kutusu görmesi üzerine ilaç içme şüphesi ile hastaneye götürülmüş, burada yapılan tetkiklerde ilaç içemediği tespit edilmiş, anne ve babasının beyanları alınarak tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.04.2015 günü iş yerinde çalışan E.K. test yapılmak için açık bulunan ısı pompasının yanına gelerek ellerini ısıtmak için uzattığında pervaneye elini çarparak hafif şekilde yaralanmış olup, tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.04. 2015 günü G.A. isimli şahsı mahkemelik oldukları T.K. isimli şahsın bekleme salonunda tehdit ettiği tespit edilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.04.2015 günü F.S. isimli şahıs çalışmakta olduğu Piliç Fabrikasının üretim bölümüne giderken ayağının kaydığını ve merdivenlerden üç-dört basamak aşağıya kalçasının üzerine düştüğünü beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :06.04.2015 günü İ.K. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı sırada yukarıdan düşen demirden kaçarken ayağının takılması neticesinde düşmüş ve ayağını burkmuş, hayati tehlikesinin olmadığı belirtilmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

KAYNARCA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ : H.A. ifadesinde 07.04.2015 günü İ.Ç. isimli şahsın sabah öğle ve ikindi namazlarına gelmemesi üzerine ikamet ettiği eve gidip kontrol ettiğinde İ.Ç. isimli şahsı hareketsiz bir vaziyette iki kanepe arasına sıkışmış şekilde gördüğünü, hemen 112 ye haber verdiğini beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :26.03.2015 günü E.Ş. isimli şahıs dengesini kaybederek 30 cm'lik basamaktan düştüğünü, kolunda  hafif ağrı oluştuğunu, ilçe hastanesinde tedavisini yaptırdığını, şuan ki sağlık durumunun iyi olduğunu belirtmiş, Evraklar ikmalen Cumhuriyet Savcılığına gönderilecektir.   

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : P.K. isimli şahıs kızı olan M.K.’ nun 06.04.2015 günü saat;07,30 sıralarında tek başına okula gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve dönmediğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER