Elinde Tabanca İle Sakarya Köprüsünde Çıktı

İntihara Kalkışan Şahsı Polis 'Nehre Biri Düştü' Diyerek...

Elinde Tabanca İle Sakarya Köprüsünde Çıktı
banner3

Adapazarı'nda kız arkadaşından ayrıldıktan sonra bunalıma girince eline kurusıkı tabanca alarak D-100 Karayolu üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü üzerine çıkıp intihara kalkışan 32 yaşındaki Feridun Yağız, polisin 'Nehire birisi düştü' diyerek dikkatini dağıtması sonucu etkisiz hale getirilerek aşağı indirildi.

Bugün saat 12.00 sıralarında D-100 Karayolu üzerindeki Sakarya Köprüsü üzerinde bir kişinin elinde tabanca ile korkuluklarının yanında beklediğini görenler durumu polise ihbar etti. Polisin yanı sıra 112 Acil Ambulansı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri bölgeye gönderildi.

Korkulukların yanında elinde tabanca olan 32 yaşındaki Feridun Yağız, kendisini terkettiği anlaşılan kız arkadaşını kastederek, "Onu istiyorum. O bulaya gelsin" diye bağırırken, yapılan araştırmada bir süre sonra Hacıköy Mahallesi'nde oturan bu kişinin kız arkadaşı tarafından terkedildiği, bu nedenle bunalıma girdiği anlaşıldı. Zaman zaman tabancayı şakağına dayayan Feridun Yağız bir ara "Sakarya Nehrine biri düştü" diyerek onun dikkatini dağıttı. Bu esnada trafik polisleri D-100 Karayolunu ulaşıma kapattı. Polisin planlamasıyla karayolunda koşuşturma yaşanınca elinde tabanca ile bekleyen iYağız, "Beni bırakın onu kurtarın" bağırdı. Aynı anda onun dikkatinin dağılmasından yararlanan ekipler elindeki silahı alıp etkisiz hale getirdi. Yapılan incelemede elindeki tabancanın kuru sıkı olduğu belirlenirken Feridun Yağız 112 ambulansı ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER