Ekrem Yüce: Buraya Makam İçin Gelmedim!

MedyaRota’yı ziyaretinde konuşan Başkan Adayı Yüce, “Ben buraya bir makama gelmediğimi ilan etmekten şeref duyuyorum. Bırakıp geldiğim makam bunun göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Ekrem Yüce: Buraya Makam İçin Gelmedim!
banner3

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, NetMedya’yı ziyaret etti. Ziyaretinde MedyaRota.Com ve Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’i yakinen takip ettiğini ve çalışmalarını değerli bulduğunu belirten Yüce, seçim süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin önemli illerinde üst düzey görevlerde bulunduğunu ifade eden Ekrem Yüce, “Mevla’m 30 yıl sonra doğduğum büyüdüğüm havasını teneffüs ettiğim sokaklarında gezdiğim şehrime tekrar hizmet etme amacıyla aday olarak gelmiş bulunmaktayım. 30 Yıldır aktif üst yöneticiyim. Bugüne kadar bulunduğum hiçbir kurumda bir yanlışa vesile olmadım. Bulunduğum her kurumdan ayrılırken gözyaşları ile ayrıldım” dedi.

“Buraya Makam İçin Gelmedim!”

Karadeniz bölgesinde basının çok aktif olduğunu belirten Başkan Adayı Ekrem Yüce, basın mensuplarıyla her dönemde kardeşçe ilişki kurarak çalıştığını ifade etti. Yüce, “Bulunduğum illerde basınla cemiyet başkanları ve heyetiyle beraber çok kardeşçe çalıştım. Çünkü kendime ait bir dünyam yok, beklentim yok, arzum yok, çıkarım yok; çok rahatım. Gizleyeceğim, saklayacağım derdim yok. Burası için de aynı şey geçerli. Ben buraya bir makama gelmediğimi ilan etmekten şeref duyuyorum. Bırakıp geldiğim makam bunun göstergesidir” şeklinde konuştu.

“Kamunun ve Genel Merkezin Uygun Gördüğü Herkesle Çalışırım”

İlçe Belediye Başkan Adaylıkları ile ilgili fikrinin alınıp alınmadığı sorusunu yanıtlayan Yüce, “İlçe adaylıklarıyla ilgili konu genel merkezimizin tasarrufunda. Ancak benim bu konuyla ilgili şu şekilde bir prensibim var; İlçelerde kamunun kabul ettiği, teşkilatlarımızın ve genel merkezin uygun gördüğü herkesle çalışırım. Kimseyi ayırt etmeden hep birlikte Sakarya için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’nin NetMedya ve MedyaRota.Com ziyareti çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER