Eğitim Yatırımlarımız Devam Edecek

Kısa süre önce Sakarya’ya ataması gerçekleşen İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehir merkezinde 32 derslikli bir İmam Hatip Lisesi inşa ettik. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi yeni eğitim hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Eğitim Yatırımlarımız Devam Edecek
banner3


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Mardin’den Sakarya’ya atanan yeni İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kontoğlu’nu makamında misafir etti. Kuntoğlu gibi tecrübeli bir eğitimci ile Sakarya’da eğitim göstergelerinin çok daha iyi seviyelere ulaşacağına inandıklarını belirten Başkan Toçoğlu, Büyükşehir ve ilçe belediyeleri tarafından hayata geçirilen eğitim yatırımlarını değerlendirdi.

Eğitim Yatırımları
Vali Mustafa Büyük İmam Hatip Lisesi’nin hizmete açıldığını belirten Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehir merkezinde 32 derslikli bir İmam Hatip Lisesi inşa ettik. Ayrıca ilçe belediyelerimizin de bu yöndeki çalışmaları devam ediyor. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi yeni eğitim hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ise, Büyükşehir Belediyesi ile kurumsal işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER