EĞİTİM BİR SEN 'DE GÖZLER ARTIK SEÇİM ÇALIŞMALARINDA!

Önceki gün Genel Başkan Ali Yalçın’ın katılımı ile kendi binasının açılışını yapan Eğitim Bir Sen Sakarya şubesinde şimdi de gündem yaklaşan seçimler oldu. Sendika için yeni bir bina satın aldıktan sonra yapılan tadilatın ardından hizmete açan Sakarya şubesi Başkan Ali Yalçın’ın büyük iltifatına mazhar olmuştu.

EĞİTİM BİR SEN 'DE GÖZLER ARTIK SEÇİM ÇALIŞMALARINDA!
banner3

Eğitim Bir Sen’de gözler artık seçimlere çevrildi. Sendika merkezini kiralık yerden satın aldıkları binaya taşıyan sendika 1. No’lu şube yönetimi yeni dönem için 7500 üye’yi hedeflediklerini açıkladı.

Öte yandan 6 Ekim – 12 Ekim tarihleri arasında ilçe kongrelerini yapacak olan sendikada adaylar da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Buna göre 12 Ekim tarihinde yapılacak olan Adapazarı ilçe temsilciliği seçimleri için ise 3 adayın yarışacağı konuşuluyor.

Buna göre Adaylardan biri önceki dönemde Adapazarı İlçe temsilciği görevini yapan, ardından istifa eden Özer Orhan, Vali Mustafa Büyük Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Yasin Bozbey ve Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu müdür yardımcısı İsmail Hanlı olduğu gelen bilgiler arasında.

Sendika ilçe seçimlerinde belirlenen delege ve ilçe yönetimlerin ardından il yönetimi seçimini yapacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER