Duvar Süsleri

0

Duvar Süsleri
banner3

Evlerimiz bizim mabedimizdir. Bu mabedin içersinde bulunan tüm eşyalar ise bizi yansıtır. Birçok eşya ile hâkimiyet kurulan evlerde duvar süsü bir başka farklılık yaratır. Duvarlar genelde boşluk yaratan alanlar olup, bu alanlarda değerlendirilebilecek süsler ya da farklı tablolar oldukça şık bir görüntü oluşturup, oda geçişlerinde de sıcak bir hava yaratır. Evin ya da odanın genel havasına uygun olarak faklı duvar süsü kullanabilirsiniz.

Duvar Süsü Çeşitleri

Duvar süsü odanın ya da evin genel havasına uygun olarak şekillenebileceği gibi ayrıca özel günler içinde farklı bir ambiyans yaratmak için kullanılacak birçok modelli duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Bu farklı havayı denizyıldızları, çeşitli objelerin duvara monte edilebilen versiyonları ya da yılbaşı geceleri için kar taneleri gibi çeşitler kullanılabilir.

English Home Duvar Süsleri

English Home farklı ve oldukça sade olan modelleri ile oldukça beğeni topluyor. Duvar süsleri koleksiyonunda da sadeliği ön planda tutan English Home ayrıca pastel tonlarına da ağırlık verdi. Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan bu süsleri özelikle ev giriş alanlarında da değerlendirebilirsiniz. Bu alanlara daha samimi bir hava katacak olan süsler ile misafirleriniz farklı bir giriş ile karşılamanız onlar açısından da olumlu bir etki yaratacaktır. English Home üye olarak avantaj günlerinden haberdar olup daha uygun fiyatlar ile bu süsleri edinmeniz de mümkün. Duvar süslerini incelemek için //www.englishhome.com.tr/sus-esyasi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER