Dişli, 'Halk iktidarına güveniyor'

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

 Dişli, 'Halk iktidarına güveniyor'
banner3

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa AK ve Yönetim Kurulu üyeleri hedeflerinin 7-0 olduğunu kaydetti. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Bir şeyi arzu etmek önemlidir. Halkta bu heyecanı görüyoruz. Sandık yönetimleriyle çalışma yaptık.Sandık eğitimlerimizi Nisan ayında başlatıyoruz.”dedi.

TÜRKİYE GÜÇLENMİŞTİR
AK Parti İlçe yönetimine güvenen Başkan Dişli, “Türkiye Karlofça’dan bu güne ilk kez yükselme göstermiş durumda. Bu yükselişi devam ettirmek için Haziran ayında yapılacak genel seçimler çok önemli. Ben AK Parti Adapazarı İlçe ekibine güveniyorum. Bu ekip 7-0 yapar. AK Parti iktidarında Türkiye güçlenmiştir. Milletimize hizmeti görev bilen, ülkemizi her alanda kalkındıran, dev projelerle dünyayı kıskandıran AK Kadrolara milletimizin güveni artarak devam etmektedir. Bu istikrarın devam etmesi için sandıklara sahip çıkmak gerekir”dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER