Dişli'den AK gençlere nasihat

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.Başkan Dişli, gençlere özellikle spor yapmaları konusunda nasihat verdi.

Dişli'den AK gençlere nasihat
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları’nın ziyareti sırasında Dişli’yi, AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayları Ali İnci ile Melik Hayri Çetinkaya da ziyaret etti. Başkan Dişli, AK Parti İlçe Gençlik Kolları yönetimini tek tek tanıyarak yeni yönetimin hayırlı olması dileğinde bulundu. Yeni yönetimleri hakkında bilgi veren Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, “Şu anda mahalle teşkilatlarını yapıyoruz.Sandık yönetim kurullarını oluşturduk.Mahalle ziyaretlerine başladık. Temsilcileri bizzat yerinde ziyaret ediyoruz” dedi. 

SPOR YAPIN

Gençleri çok dinamik gördüğünü kaydeden Başkan Dişli, “Gençlerin yapacağı teşkilatlanma çok önemli. Biz gençlere güveniyoruz. Onları dinamik tutacak mekanizma oluşturulduğu takdirde gençler işlerine konsantre olacaklar.”dedi.Gençlere sporla ilgilenme nasihatinde bulunan Başkan Dişli, gençleri en kısa sürede kayak yapmaya götüreceğinin sözünü verdi.

DESTEK İSTEDİ

Gençlerin ziyareti sırasında gelen AK Parti Aday Adayı Ali İnci, gençlere ülke meselelerin çok önemli olduğunu hatırlatarak ülkelerine sahip çıkmalarını istedi. Çözüm süreci konusunda Diyarbakır’a giderek ve onları buraya davet ederek önemli adımlar attıklarını kaydeden İnci, “Siyasete 30 yılımı verdim. Sakarya için 5 hedef belirledim. Eğitim,Tarım,Sanayi,Turizm ve Şehircilik alanında farklı hedeflerim var.Benim arkamı iyi dolduracaksınız ki, Sakarya’nın Ankara’da gücü olsun.”dedi.

HEPSİ DEĞERLİ

Ali İnci’ye çıktığı yolda başarı dileyen Başkan Süleyman Dişli, “ Şehrin hızlı adaylarından  Ali  Başkanın, Ankara’da yılmaz, usanmaz bir enerjiyle çalışacağına güvenim sonsuz. Yolu açık olsun”dedi. Dişli’yi ziyaret eden diğer bir aday adayı Ali Dilmen Lisesi eski Müdürü Melik Hayri Çetinkaya da, kendisi hakkında gençlere bilgi vererek “Yeni Türkiye'nin inşasına hizmet etmek için bir yola çıktık. Bize de verilecek bir görev varsa talip olalım istedik. Amacımız  hizmet. Bizim için de halkımız için de hayırlısı ne ise o olsun”diye konuştu. Çetinkaya’ya çıktığı hizmet yolunda başarı dileyen Başkan Dişli, “Adaylarımızın hepsi bizim için ayrı değerli. Hepsi gerek siyasette gerekse bürokraside edindiği deneyimlerini ülke hizmetinde kullanmak için yola çıktılar.Allah yollarını açık etsin”dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER