Dişli, 'Bir adım kadar yakınız'

AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

Dişli, 'Bir adım kadar yakınız'
banner3

Seçim döneminde çalmadık kapı bırakmadıklarını kaydeden AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Özkılıç, “Ülkemizin yakalamış olduğu istikrar gençlerimizin geleceği için çok önemliydi. Gençlerimizin geleceğini riske atamazdık. Gelecek neslin emin ellerde olması için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bunun içinde sorumluluğumuzu yerine getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz”dedi.

GELECEK NESİL
Başkan Dişli, Kadın Kollarının seçimlerde aktif rol aldığını belirterek ‘’Sizler bizim elimiz ayağımız oldunuz, kapısı çalınmayan bir tek ev bırakmadınız. Sizin de gayretlerinizle kazanan ülkemiz ve geleceğimiz olan gençler oldu. Bizim için gelecek neslin huzurlu olması çok önemli. Belediye olarak gençlerin daha güzel ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla farklı bölgelerde spor kompleksleri açtık. Biz gençlerin daha iyi şartlarda yaşaması için çok çalışmalıyız. Gençler bizim geleceğimiz; onlar için daha iyi eğitim ortamları, oyun parkları hazırlamak için mücadele veriyoruz.  Biz planlarımızı milletin parasını boş yere harcamadan yapmaya özen gösteriyoruz. Bir bölgeye hizmet yaparken o bölgeyi kalkındıracak mı, ilgi görecek mi bu gibi kriterlere göre değerlendirme yapıyoruz. Depremden hemen sonra Yenikent bölgesinde yapılan iş merkezleri bu milletin parasıyla yapıldı. Geçen bu kadar zamanda kimseye hiçbir fayda sağlamadı. Artık Büyükşehir Belediyesi sayesinde fayda sağlayacak”dedi.
AYNI HEYECANLA DEVAM
Başkan Dişli, seçim sonrasında çalışmalara kaldıkları yerden aynı heyecanla devam ettiklerini belirterek, “ Altyapının yapılmasını beklediğimiz birkaç mahalle var. Altyapısı yapıldıktan sonra asfalt, kaldırım ve diğer eksiklerini tamamlayacağız. Bize ihtiyacı olana biz sadece bir adım mesafedeyiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER