Deribaş, "Sakarya İçin Hayallerim Var"

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş, Serdivan'da Basın mensuplarıyla tanışma kahvaltısı düzenledi. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş, Sakarya için hayalleri olduğunu ve hizmet için yola çıktığını söyledi.

Deribaş, "Sakarya İçin Hayallerim Var"
banner3

7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesinde AK Parti’den Milletvekili olabilmek için aday adaylık başvurusunu yaparak yola çıkan Sakaryalı Türk Hava Yolları Rusya Genel Müdürü Mefail Deribaş, Toplantıda hayatından kısa kesitler anlatarak kendini tanıttı.


Faydalı İşler Yapacağım

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş, “Ülkeme, memleketime faydalı işler yapabileceğimi, yılların birikimi ve tecrübelerimi siyaset kulvarında da kullanabileceğime inandığım andan itibaren AK Partiden Sakarya Milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi

Uzun yıllar yurtdışında yaşadım uluslararası çalışmalar yaptım bu tecrübelerim sayesinde Türkiye’nin 2023 hedeflerine katkı sağlayabileceğime inanıyorum.”dedi


 


 

Bir Çok Proje Geliştirebiliriz

Sakarya’nın hedefe ve bir hayale ihtiyacı olduğunu belirten Deribaş, “Sakarya doğal yapısı ve kültürel zenginlikleriyle uluslararası turizme çok yatkın bir şehir. Burada yapılacak bir golf sahası turizme kazandırılabilir. Sapanca Gölü çevresinde Sakarya turizmine katkı sağlamak amacıyla bir çok proje geliştirebiliriz” diye konuştu.

Türk Hava Yolları Rusya Genel Müdürü olması sebebiyle Rusya’dan bir çok spor takımının Antalya’ya geldiğini bildiğinin altını çizen Deribaş, “Sakarya’mızda da bu faaliyetlerin yürütülebileceği bir çok bölgemiz var. Bu konuda adımlar atılarak, yurtdışından futbol takımlarını şehrimize çekerek, spor turizmini hayata geçirebiliriz” dedi.


 

Türkiye Kazanırsa Sakarya'da Kazanır

Deribaş, “ Aday olur muyum bilinmez . Ancak ülkemize uzun yıllardır yaptığım hizmetler ortada. Ben bu bilgi birikimi ve tecrübem ile şehrimize ve ülkemize faydalı olabileceğimizi düşünüyorum.Türkiye kazanırsa Sakarya'da kazanır “dedi.


 

Hedef 7-0

Konuşmalarında Milletvekili Aday Adaylığına başvuru yapan önemli isimlere de iyi dileklerde bulunaraktan “Milletvekili aday adaylarının hepsi aynı şansa sahip hepsi de çok değerli isimler 71 aday adayı'nın da Sakarya ve Ülkemiz için iyi işler yapacağına sonsuz inanıyorum. Bende Ülkeme ve şehrime en iyi hizmeti verebilmek adına buradayım. Partime, liderime, ak kadrolara güvendiğim için, inandığım için, bu gemiyi 2023 hedefine taşıyacağı için buradayım.Allah nasip eder ise hedefimiz 7-0 ” ifadelerini kullandı.

 

 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER