DEPREM YARDIMLARININ GERİ ÖDEMESİ DURDURULSUN!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Belediyenin içinde bulunduğu ekonomik sorunların çözümü için çalışmalarını sürdürüyor. Önüne acil iki dosya alan Başkan Yüce geçen hafta Bakan Berat Albayrak ile görüştüğü vergi iadesi meselesinin ardından şimdi de başka bir konuyu Ankara’ya götürmeye hazırlanıyor.

DEPREM YARDIMLARININ GERİ ÖDEMESİ DURDURULSUN!
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin gelirleri ile ilgili çalışmalar yapan Başkan Ekrem Yüce geçtiğimiz günlerde Vergi iadesi konusunda Bakan Berat Albayrak ile bir görüşme yaptı. Yapılangörüşmede Albayrak’ın konunun çözümü için söz verdiğini belirten Başkan Yüce“Şehrimizin çözülmesi gereken en önemli konularından biri olan vergi iadelerine ilişkin Ankara’da Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’la görüştük. Bakanımız vergi iadeleriyle gelirlerimizde yaşanan düşüşün çözümü için gerekli adımların atılacağını ifade ettiler. Sayın Bakanımıza şehrimize gösterdikleri yakın ilgi dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin üzerinde çalıştığı ikinci dosyanın ise Deprem Yardımlarının geri ödemesi ile ilgili olduğu öğrenildi.
 
Genel Yayın Yönetmenimiz Ersin İbil’in bugünkü köşesinde yer verdiği bilgilere göre; Başkan Yüce 1999 depreminde ilimize gönderilen Deprem Yardım paralarının geri ödenmesi  ve bu geri ödemenin durdurulması, ödenen paralarında iadesi için çalışma yapıyor.
 
İşte Ersin İbil’in konuyla ilgili yazısı;
 
YÜCE’NİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI İKİ DOSYA!

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER