banner28

Değerlerine Bağlı Üreten Bir Gençlik

Diyanet-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Güzaldal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Tüm din gönüllüsü kardeşlerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ediyoruz. Cami ve Gençlik temalı, değerlerine bağlı üreten bir gençlik hedefiyle gerçekleştirilecek etkinliklerin şehrimiz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasının diliyoruz” dedi.

Değerlerine Bağlı Üreten Bir Gençlik
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Diyanet-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Ali Güzaldal ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette tüm din görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Camiilerin maneviyatı ile gençliğin enerjisini buluşturmak hedefiyle Diyanet İşlerimiz bu yılki etkinliklerin temasını Camii ve Gençlik olarak belirledi. Değerlerine bağlı üreten, araştıran bir gençlik hedefiyle gerçekleştirilecek etkinliklerin şehrimiz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” diye konuştu.

 

Camii ve Gençlik

Etkinlikler hakkında Başkan Zeki Toçoğlu’na bilgi veren Güzeldal ise, “Bu yıl haftamızın temasını ‘Cami ve Gençlik’ konusu oluşturuyor. İslam ve gençlik, Kuran ve Hadis-i Şeriflerde gençlik, Hz. Peygamberimizin gençliğe bakışı gibi önemli konularda toplumumuzda farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER