"Değerlendirme Yapıldı, Stratejiler Belirlendi"

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları SKM Toplantısı, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir başkanlığında il binasında gerçekleşti.

"Değerlendirme Yapıldı, Stratejiler Belirlendi"
banner3

Toplantıya İl SKM Başkanı Erdoğan Demirci, İl Gençlik Kolları SKM Başkanı Yusuf AYSELİ, İlçe Başkanları, İlçe Seçim İşleri Başkanları ve İlçe SKM Başkanları katıldı. Toplantıda, haziranda yapılacak genel seçimler öncesi durum değerlendirmesi yapılarak, stratejiler belirlendi.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “7 Hazirandaki seçimde tüm arkadaşlarımıza büyük görevler düşüyor. Sakarya’da 7 Haziran Genel Seçimleri için hedeflediğimiz 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek için var gücümüzle çalışmalıyız. İlçe sorumlularımızın toplantıya tam kadro katılımları bu seçimin çok önemli olduğunu göstermiştir, kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

İl SKM Başkanı Erdoğan Demirci toplantıda yaptığı konuşmada, seçim stratejileri ve teşkilatlarla ilgili değerlendirmede bulunarak, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimin öneminden bahsetti. Demirci, “Haziran’daki genel seçimler hayati önem taşıyor. Milletimize en güzel günleri yaşatmak için yorulmak nedir bilmeden çalışmalıyız” dedi

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER