banner28

DAVUTOĞLU EKİBİNDEN VİDEOLU GÖNDERME!

AK Parti’den ayrılarak yeni parti kuracağı düşünülen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yakın isimler bir yandan parti kurma çalışmaları ile dikkat çekerken bir yandan da sosyal medya da yaptıkları paylaşımlar ile gündeme geliyor.

DAVUTOĞLU EKİBİNDEN VİDEOLU GÖNDERME!
banner3

KUL AHMET

7 Haziran seçimleri sonrası yapılan Olağanüstü genel kurul ile AK Parti Genel başkanlığından ayrılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni bir parti kuracağı iddiaları bir süredir gündemde. Aralarında Sakarya eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün de bulunduğu Davutoğlu’na yakın isimler bir süredir Sakarya’da da çalışmalar yürütüyor. 

Davutoğlu’nun Sakarya ekibinde adı il başkanlığı için de geçem iş adamı Hüseyin Gürsoy’da var. Gürsoy bir süredir eski partili arkadaşlarına sürekli AK Parti aleyhine telkinlerde bulunduğu bilinirken bugün de sosyal medya da paylaştığı bir video ile gündeme geldi. 

Gürsoy bugün yaptığı paylaşımla ‘Barış Manço’nun Kul Ahmet’ adlı parçası eşliğinde, AK Partiye yönelik ağır eleştirilerin olduğu ve Davutoğlu’nun fotoğrafları ile kolajlanarak hazırlanmış bir videoyu gösterime soktu. 

 

İşte O video ;

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER