Curoğlu: Sakarya Şişli'den kötü olur!

CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, “CHP içindeki bu yapılar, bu hareketleriyle Sakarya’yı Şişli’den daha kötü duruma düşürecek. Bu sözlerim Ankara’da ahbap çavuş ilişkisi ile hareket edenlere, onlar kendilerini biliyor” diye konuştu.

Curoğlu: Sakarya Şişli'den kötü olur!
banner3

 CHP Genel Merkezi’ne çağrılarak istifası istenen ancak istifa etmeyen CHP İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, “CHP içindeki bu yapılar Sakarya’yı, Şişli’den daha kötü duruma düşürecek. Bu sözlerim Ankara’da ahbap çavuş ilişkisi ile hareket edenlere, onlar kendilerini biliyor” dedi
YİNE SAHNEYE ÇIKTILAR
   Önceki gün çağrıldığı Ankara CHP Genel Merkezi’nde Milletvekili Engin Özkoç’un da katıldığı toplantıda kendisinden istifa etmesi istenen, bunun üzerine istifa etmeyeceğini belirterek toplantıyı terk eden İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde CHP için yanlış aday belirleyenlerin yeniden sahneye çıktığını söyledi.
ŞİŞLİ’DEN DE KÖTÜ OLUR           
   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Örgütü içerisindeki bu yapıların, CHP’yi Sakarya’da bitirmek için yeniden harekete geçtiklerini söyleyen Başkan Curoğlu, “CHP içindeki bu yapılar, bu hareketleriyle Sakarya’yı Şişli’den daha kötü duruma düşürecek. Bu sözlerim Ankara’da ahbap çavuş ilişkisi ile hareket edenlere, onlar kendilerini biliyor” diye konuştu.
45 GÜN İÇİNDE SEÇİM
   “Biz başından beri sadece uzlaşma olsun istedik, bugün de uzlaşma diyoruz” ifadelerini kullanan Başkan Curoğlu, “Ben Ankara’da CHP’ye oy vermiş 88 bin kişinin hakkını savundum ve toplantıyı terk ettim, bugün yine savunurum. Ben istifa etmedim, etmem. Beni görevden alırlarsa 45 gün içinde seçim yapmak zorundalar” dedi. (yenisakarya)

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER