banner28

Cumhurbaşkanından Valilik ve Büyükşehire Ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya’daki programında ilk olarak Valilik binasına ziyaret gerçekleştirdi. Daha sonra demokrasi meydanında vatandaşlara hitap eden Erdoğan, büyükşehir belediyesini ziyaret etti. Erdoğan’ın son durağı ise Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun evi oldu.

Cumhurbaşkanından Valilik ve Büyükşehire Ziyaret
banner3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya’daki programına Sakarya Valiliğinden başladı. 15 Temmuz’da FETÖ’cü hainlerin saldırısına uğrayan valilik binasında gerçekleşen ziyaretin ardından Demokrasi Meydanında düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. Burada meydanı tıklım tıklım dolduran vatandaşlara hitap eden Erdoğan’ın bir sonraki durağı Sakarya Büyükşehir Belediyesi oldu. Büyükşehir Belediyesini ziyarette konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugün Sakarya’da 1 Milyar 542 Milyon TL’lik 118 projenin açılışını gerçekleştirdik. Tüm Sakaryalılara teşekkür ediyor, selamlarımı iletiyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan büyükşehir belediyesinden ayrıldıktan sonra Dünya Süpersport Şampiyonu Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun Serdivan Esentepe’de ki evine ziyarette bulundu. Sofuoğlu ziyaretinde Erdoğan’a Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da eşlik etti.  

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER