Cinsel İstismar Destekçisi Gözaltına Alındı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Küçükçekmece’de yaşanan çocuğa cinsel istismar olayını destekleyen paylaşım yapan M. Işın Taner gözaltına alındı. İlk olarak MedyaRota’nın gündeme getirdiği paylaşım kısa sürede ulusal gündemde yer edinmiş ve vatandaşlar, istismar destekçisi kadına tepki göstermişti.

Cinsel İstismar Destekçisi Gözaltına Alındı!
banner3

İzmir’de ikamet ettiği öğrenilen M.Işın Taner’in İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınarak ifadesi alındığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından, “Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti'nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti'yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir.” paylaşımını yapan Taner’in ifadesinde “Çok pişmanım. Paylaşımı bir yorum olarak yaptım. Hemen kaldırmak istedim ama anında dağıldı” dediği öğrenildi.

M’nin savcılıktan tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildiği, ancak mahkemenin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktığı öğrenilirken, tutuklama isteyen savcılığın mahkemenin serbes bırakma kararına itiraz etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER