Çiğdem Atabek, kapalı pazaryeri uygulamalarını övgüyle anlattı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

Çiğdem Atabek, kapalı pazaryeri uygulamalarını  övgüyle anlattı
banner3

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Aile Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’e,belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarete, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu,  AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak da katıldı.

Adapazarı Sebzeciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan’ın da bulunduğu ziyarette Kabacan, Türkiye’de ilk olan Kapalı pazaryerleri örneğinin Adapazarı’nda olduğunu ifadede ederek, “İstanbul’da bile bir çok belediyede kapalı pazaryeri bulunmuyor. Kentsel dönüşümler içinde kapalı pazaryerleri mutlaka yer almalı” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, kadınlar için pazaryerlerinin çok önemli olduğa dikkat çekerek, “Adapazarı Pazarı nizami pazaryeri olarak gerçekten örnek olacak nizamı düzeyde yapılmış. Bu konuda Başkanımızı hassasiyetinden dolayı kutluyorum” dedi.

   

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER