banner28

CHP'nin Provokasyonuna Sakaryalı Geçit Vermedi!

Serdivan Alışveriş Merkezinde CHP İl Gençlik Kolları Başkanı ve ekibi olduğu öğrenilen bir grup provokatörün açtığı pankart ve attığı sloganlara vatandaşlar sert tepki gösterdi.

CHP'nin Provokasyonuna Sakaryalı Geçit Vermedi!
banner3

MEDYAROTA / ÖZEL HABER

Bazı bölgelerden gelen provokasyon haberlerine bir yenisi de Sakarya'da oldu. 

Serdivan Alışveriş Merkezinin en üst katında pankart açan provokatörler 'Türkiye Laiktir Laik Kalacak' sloganlarına başlamıştı ki halk tarafından sert müdahale gördüler. Açtıkları pankartta bomba koyulan yerleri tek tek yazan provokatörler ayrıca "Mustafa Kemalin askerleriyiz, Türkiye laiktir laik kalacak" cümleleri de yazdıkları görüldü. 

Provokasyonu yapanların CHP Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Ulaş Yusuf Konyalı ve ekibi olduğu öğrenildi. CHP'li üst düzey bir yönetici ise olayı teyit etti.

Bu davranışa kayıtsız kalamayan bazı vatandaşlar provokatörleri kısa sürede etkisiz hale getirdi. Öfkelenen bazı vatandaşların sert tepki göstermesi ise arbedeye neden oldu.

GÖZALTINA ALINDILAR

Vatandaşlar tarafından sert müdahale gören CHP İl Gençlik Kolları Başkanı ve iki arkadaşını linç olmaktan AVM güvenliği kurtardı. CHP'li provokatörler güvenlik tarafından polis ekiplerine teslim edildi. Emniyete götürüldüğü öğrenilen İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Konyalı ve iki arkadaşı gözaltına alındı.

[ilgili-haber=28876]

[ilgili-haber=28874]

[ilgili-haber=28881]

[ilgili-haber=28875]

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2017, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER