Çelik Borular Tünelden Geçti

Rüstem Keleş, “Hattımızın geçişi için açtığımız 480 metrelik tünelde montaj çalışmalarımız tamamlandı. Projelendirdiğimiz 11 kilometrelik hatta son 120 metreye gelindi” dedi.

Çelik Borular Tünelden Geçti
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, 4. Çelik İsale Hattı için açılan 480 metrelik tünelde boru montaj çalışmalarının tamamlandığını açıkladı. Rüstem Keleş, “Şehrimizin içmesuyu geleceği adına çok önemli bir yatırımı hayata geçiriyoruz. Çelik borularla şehrimize su isale edecek yeni bir çelik hat inşa ediyoruz. Çalışmalarımızda sona geldik. Hattımızın geçişi için açtığımız 480 metrelik tünelde montaj çalışmalarımız tamamlandı” diye konuştu.

Son 120 metre
Hayata geçirilen projenin isale kaynaklı su kesintilerine kesin çözüm getireceğini de belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Hattımız çelik borularla ve diğer 3 hattan farklı bir güzergâhta inşa ediliyor. Projelendirdiğimiz 11 kilometrelik hatta son 120 metreye gelindi. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak, hattımızı devreye alacağız. İnşallah 4. Çelik İsale Hattımızla, isale kaynaklı su kesintilerine de kesin çözüm getirmiş olacağız. Sakaryamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2015, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER