Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldılar

Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu ve İl Başkanı Yunus Tever sel in vurduğu Kocaali’de incelemeler yaparak bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi adı.

Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldılar
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve İlçe Başkanı Ersan Demir sel felaketi ile sarsılan Kocaali İlçesinde incelemeler yaptı.

TÜM İMKANLAR SEFERBER

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Sel felaketi ile sarsılan Kocaali İlçemizi yerinde inceledik. Ekiplerin bölgede yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldık. Rabbim inşallah bu afetlerin tekrarını yaşatmasın. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız herkese geçmiş olsun. Sel felaketinin yaralarını sarmak için devletin tüm imkânları seferber ediliyor. “ ifadelerini kullandı.

TEK TESELLİMİZ

Sel felaketinde can kaybı olmamasının tek teselli olduğundan bahseden AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “ Kocaali ilçemizde gerçekleşen aşırı yağış sonrası meydana gelen sel felaketini ve ortaya çıkan zararı yerinde görmek üzere incelemelerde bulunduk. İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımızdan bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldık.

Tesellimiz Kocaali’mizde can kaybının olmamasıdır. Yaraların sarılması için devletimiz gerekli tüm imkanlarını seferber ediyor ve etmeye devam edecek. Cenab-ı Hakk böyle afetlerin tekrarını bizlere yaşatmasın. Tüm hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER