Büro Memur-Sen'den Darp Olayına Tepki

Geyve Asliye Hukuk mahkemesinde duruşma sonrası adliye çalışanlarına yönelik yapılan saldırıya Büro Memur-Sen Sakarya İl Başkanı Yunus Emre Yüzçeler tepki gösterdi.

Büro Memur-Sen'den Darp Olayına Tepki
banner3

Dün öğlen saatlerinde Geyve Asliye Hukuk Mahkemesinde adliye çalışanlarına yönelik yaşanan çirkin saldırı ile ilgili Büro Memur-Sen Sakarya İl Başkanı Yunus Emre Yüzçeler açıklamada bulundu.

Yaptığı açıklamada yaralanan mübaşir ve polis memuruna geçmiş olsun dileklerini sunan Yüzçeler konunun takipçisi olacaklarını dile getirdi. Bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için adliye çalışanlarına saldıran sanığın en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini söyleyen Büro Memur-Sen Sakarya İl Başkanı; "Geyve Asliye Hukuk Mahkemesinde Duruşma Salonunda yaşanan hakaret ve darp olayı ile alakalı Hakimimize, Mübaşir Arkadaşımıza ve Polis Memurlarımıza Allah'tan Acil Şifalar diliyoruz.

İlgili konu hakkında da yakın takipçisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Görev başında yaşanan bu ve bunun gibi olayların tekrar yaşanmaması adına verilecek cezanın hiçbir şekilde indirim yapılmaksızın en üstten verilerek yargılanmasını talep ediyoruz.

olaya maruz kalan hakimimize, mübaşir arkadaşımıza ve polis memurlarımıza tekrar tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER