Bülbül'den Önemli Açıklamalar

Haftalık basın toplantısında seçimler konusunu değerlendiren MHP il başkanı Levent Bülbül önemli açıklamalarda bulundu.

Bülbül'den Önemli Açıklamalar
banner3

Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık olağan basın toplantısı Levent Bülbül başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının büyük bölümünü ulusal konulara ayıran Bülbül, “Bu ay 24 Nisan günü her yıl dünya da Ermeni Diasporası, Ermeni soykırım çetesi tarafından dünya da Türklerin 1915 yılında Ermenilere karşı soykırım yaptığı iftirasıyla dünyayı meşgul ettiği ve birçok devlet nezdinde yapmış oldukları baskıyla Türk milleti aleyhine kararlar çıkartmaya çalıştığı bir aydır ve 24 Nisan bunun anıldığı, dönüm noktası olarak kabul edilen gündür.”dedi.

Bülbül'den Erken Cevap

Dün AK Parti ilçe teşkilatının organize ettiği aday tanıtım toplantısında, ilçe başkanı Mustafa Ak’ın konuşmalarını değerlendiren Bülbül, “Sayın başkan demiş ki; 7-0 yapmamız için az bir MHP’den bir de CHP’den kişileri ikna etmeye çalışın, partimize davet edin. Biz de kendisine diyoruz ki bunları yaparken yanlışlıkla AKP’lileri ikna etmeyin.” diye konuştu.

Papa Franciscus konusuna da değinen Bülbül” Papa Franciscus'den bir soykırımı ihsas eden bir açıklama geldi ve türk milletini 1915 de Ermenilere karşı soykırım yapmakla alalen suçlamıştır. Papa Franciscus kim diye sorduğumuz da sayın Cumhurbaşkanının ilk konuğudur,ilk misafiridir.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER