BU DERNEK DARBELERE KARŞI DURAN HERKESİNDİR!

15 Temmuz Milli İrade derneği Genel Başkanı Ali İnci, yönetimiyle birlikte MedyaRota.Com’u ziyaret etti.

BU DERNEK DARBELERE KARŞI DURAN HERKESİNDİR!
banner3

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası kurulan ve Genel Başkanlığını 25. Dönem milletvekili Ali İnci’nin yaptığı 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İni ve Genel Başkan yardımları Osman Karataş ile yunus Özçelik NetMedya Ltd. ofisini ziyaret ederek MedyaRota.Com Genel yayın yönetmeni Ersin İbil ile görüştü.

Ziyarette dernek ile ilgili bir takım açıklamalar yapan Başkan Ali İnci ‘Derneklerinin 15 Temmuz Hain darbe girişimi nezdinde bugüne kadar yaşanmış tüm darbe girişimlerine karşı bir duruş göstermek adına kurulduğunu’ belirterek “Sakarya ölçeğinde bir dernek değiliz. Genel merkezimiz tabi ki burada. Öncelikle Sakarya ilçelerimizde tüm teşkilatlanmamızı tamamladıktan sonra diğer illerimizde de yapımızı oluşturacağız. Şu an Sakarya’da bulunan Genel merkezimizi ise iller bazında 20 ilde teşkilatlarımızı oluşturduğumuzda Ankara’ya  taşıyacağız.” dedi.

 

15 Temmuz Milli İrade Derneğinin tüm darbelere karşı bir duruş gösteren her kesimden insanı kapsadığın belirten Ali İnci “15 Temmuz Milli İrade Derneği, o hain darbe girişiimin karşısında duran herkesin derneğidir. Sadece 15 Temmuz da değil, Ülkemiz tarihinde yaşanmış kara lekeler olan darbe girişimlerine tavır alan herkesin derneğidir. O gece bildiğiniz üzere bu hainliğe herkes dur dedi.” İfadelerini kullandı.

 

MedyaRota.Com Genel yayın yönetmeni Ersin İbil’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sayın Ali İnci ve yönetimindeki diğer isimler Sakarya'mıza mal olmuş kişiler. Her biri alanında başarılı çalışmalarla adlarından söz ettiriyorlar.  15 Temmuz darbe girişimi sonrası oluşan hassasiyetlerle kurulan bu derneği ilgi ile takip ediyoruz. Allah hayırlı hizmetler nasip etsin Ayrıca yeni ofisimize ziyaret gerçekleştiren yönetime de teşekkür ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER