'Birlikteliğin temeli sivil toplumdur'

Milletvekili Ali İhsan Yavuz Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yavuz, “Sivil toplum kuruluşları demokratik hayatımızın en önemli unsurudur. Şehrimizde faaliyet gösteren STK’lar ile her zaman istişare halindeyiz” dedi.

 'Birlikteliğin temeli sivil toplumdur'
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Memur Sendikaları Konfederasyonu Sakarya İl Temsilciliğini ziyaret etti. Memur-Sen’e bağlı faaliyet gösteren Sağlık-Sen, Eğitim Bir-sen, Diyanet-Sen, Bem Bir-Sen, Büro Memur-Sen, Toç Bir-Sen, Enerji Bir-Sen, Birlik Haber-Sen, Bayındır Memur-Sen, Ulaştırma Memur-Sen, Kültür Memur-Sen, Emekli Memur-Sen temsilcilerinin de hazır bulunduğu ziyarette Yavuz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi Ahmet Öksüzali Yavuz’a teşekkür etti.

Demokrasinin en önemli unsuru

Sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yapan Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Sivil toplum kuruluşları demokratik hayatımızın en önemli unsurudur. İktidara geldiğimiz ilk günden bugüne ortak aklı esas alarak tüm kesimler ile kucaklaştık. Ülkemiz ve şehrimiz için atılan her adım birlik ve beraberlik içerisinde olmuştur. Şehrimizde faaliyet gösteren STK’lar ile her zaman istişare halindeyiz. Eğitim, sağlık, ekonomi ve kültür gibi her alanda projeler üreterek şehrimizi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Ziyaretler sonrasında Yavuz, Eğitim Bir-Sen Sakarya şubesine de uğrayarak Şube Başkanı Ömer Faruk Sofuoğlu ve yönetim kurulu ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Uzun süren sohbetin ardından Yavuz, tekrar bir araya gelmek üzere sözleşerek sendikadan ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER