BİRLİK VAKFI SAKARYA KAHRAMAN'I TEBRİK ETTİ

Birlik Vakfı Sakarya şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat TBMM Başkanlığına seçilen Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı İsmail Kahraman için bir tebrik mesajı yayımladı.

BİRLİK VAKFI SAKARYA  KAHRAMAN'I TEBRİK ETTİ
banner3

Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman’ın TBMM Başkanlığına seçilmesi dolayısı ile bir mesaj yayınlayan Birlik Vakfı Sakarya şube başkanı Cemalettin Kubat “Vakfımızın kurucusu abimiz Sayın İsmail Kahraman’ın getirildiği görev Türk devletini en üst mertebelerinden biridir.” Dedi.

Kubat mesajında “1967’de MTTB Başkanlığına gelen Abimiz Sayın İsmail Kahraman bir dava nesli yetişmesinde büyük emekler verdi. Onun ve arkadaşlarının sayesinde Milli ve manevi değerlere bağlı gençler yetiştirildi. Onun MTTB Başkanlığına geldiği yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gençlik hareketleri sokaklardaydı. Yarım asırlık bu mücadele içerisinde 12 Eylül darbesiyle MTTB’nin kapatılmasının ardındın Birlik Vakfı kuruldu. Birlik Vakfında halen aktif olarak bulunan İsmail Kahraman, isim babası olduğu partiden 14 yıl sonra milletvekili seçildi. Kahraman, başta yeni anayasa olmak üzere kritik birçok düzenlemenin yapılacağı 26. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisini yönetecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı seçilen değerli büyüğümüz Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı İsmail Kahraman’ı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER