BİODER TÜY AZALTICI VÜCUT SERUMU

İnsanların sık sık karşılaştıkları ve ortak sıkıntıları arasında istenmeyen tüyler de yer alıyor. Özellikle de yüz bölgesinde meydana gelen istenmeyen tüyler güzelliğinize gölge düşürebiliyor. Bu tür sorunlardan kurtulabilmek için acı verici yöntemler denemek yerine daha doğal ve başarı oranı yüksek olan yöntemler deneyebilirsiniz. Bioder tüy azaltıcı serum kullanarak, istenmeyen tüyleri engelleyerek yok edebilirsiniz.

BİODER TÜY AZALTICI VÜCUT SERUMU
banner3

Kalıcılık oranı oldukça yüksek olan Bioder tüy dökücü serum, turunç ve bitkisel karışımlardan elde ediliyor. Quercetin maddesi, ferulik asit ve genistein maddelerini de içerisinde bulunduran Bioder tüy dökücü serum, tüylerin gelişmesinin önüne geçmede yararlı oluyor. Bu maddeler sayesinde aynı zamanda tüyler azalarak zamanla daha da geç çıkmaya başlarlar.

Güvenilir Tüy Dökücü Ürünleri

Bioder tüy dökücü serumdan daha etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız uygulama yapmak istediğiniz bölgedeki tüylerin köklerinden alınmış olması gereklidir. Aynı zamanda uygulanacak olan yüzeyin titiz bir şekilde temizlenmiş olması da gereklidir. İlk haftalarda 3 günde 1 şeklinde Bioder tüy dökücü serumu kullanabilirsiniz.

Yüz için kullanılacak olan ürünler ile vücut için kullanılacak olan ürünler arasında etki farkları olduğu için Bioder’i tercih edebilirsiniz. İçerisindeki maddeler ile insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermediği kanıtlanmış olan bu tüy azaltıcı ürün e oranında tüylerde azalmaya yol açar.

Bioder ürünleri ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak ve ürünleri satın almak istiyorsanız //www.kozmela.com/bioder-bio-epilasyon-tuy-azaltici-serum-forte-vucut-bolgesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER