Belediye Başkanı Olamadı, Danışman Oldu!

İlçe başkanlığından istifa ederek belediye başkan aday adayı olan Mustafa Ak, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye danışman oldu.

Belediye Başkanı Olamadı, Danışman Oldu!
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, bugün yapılan programla birlikte çalışacağı ekibi açıkladı. Yüce, Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve BELPAŞ’ta görevlendirilen üst düzey bürokratları basına tanıttı.

Görevden alınan isimlerin yerine atamalar yapan Yüce’nin ekibinde eski siyasetçiler de yer aldı. İki dönem Sakarya Milletvekilliği yapan Prof. Dr. Mustafa İsen’in görev alan ekipte olması takdir toplarken Mustafa Ak’a başkan danışmanlığı verilmesi şaşkınlığa neden oldu.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanıyken istifa ederek milletvekili aday adayı olan Mustafa Ak, daha sonra Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı da olmuştu. Erdoğan tarafından iki seçimde de istediği yere aday gösterilmeyen Ak’ın siyasi kariyerinin sonlandığı düşünülüyordu. Büyükşehirde aldığı görevle yeniden gündeme gelen Ak’a Başkan Yüce’nin hangi konularda danışacağı ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 10:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar ersin
serdar ersin - 4 ay Önce

Adamın içinden geçmişiniz :)))

SIRADAKİ HABER