Bayrak Açıkladı: Sağlık Durumları İyiye Gidiyor

GSM alanında faaliyet gösteren SATSO 31. Meslek Komitesinin Başkanı Behlül Bayrak saldırıda yaralanan kadın çalışanlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Bayrak, genç kadınların sağlık durumlarının iyiye gittiğini söyledi.

Bayrak Açıkladı: Sağlık Durumları İyiye Gidiyor
banner3

Sabah saatlerinde yaşanan vurulma olayıyla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İki genç kızın ağır yaralandığı olayla ilgili MedyaRota’ya konuşan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) 31. Meslek Komitesi Başkanı Behlül Bayrak, “Yaşanan bu elim hadisenin failini en hafif tabiriyle kınıyorum. Dilerim ki en büyük cezayı alacaktır. Olayda yaralanan arkadaşlarımızın sağlık durumları çok şükür iyiye gidiyor. Başkhekimimiz ve hastanemiz tüm imkanlarını seferber ediyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

Turkcell’in de konuyla yakından ilgilendiğini belirten Bayrak, “Tüm telekomünikasyon dünyasından telefonlar aldık. Camia olarak bayiimize destek olmaya çalışıyoruz. SATSO 31. Meslek Komitesi olarak da konunun takipçisi olacağız. Turkcell de konuyla yakından ilgileniyor. Bugün Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ve beraberinde bir heyet hastaneye gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti ve yaralıların ailesiyle görüştü” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 19:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin Turkan
Engin Turkan - 3 ay Önce

Engin Turhan yarın Senin annene babana kardeşine evladına sebepsiz yere hiçbir suçu yokken ateş ederlerse ağlamayacaksın ozaman,, Olur öyle dersin

Aysun e
Aysun e - 3 ay Önce

Sevgili engin tarhan . İyi o zman sizinde ananızı bacınızı yatırıp kafasına sıksınlar . Sen sadece cinnet de ! Bu nasıl bir zihniyettir ya ! yorum yapmak için yorum yapmayın empati yap !

Engin Tarhan
Engin Tarhan - 3 ay Önce

Bence bu işi bu kadar büyütüp nümayişe dönüştürmeleri çok yersiz. Cinnet durumuna gelmiş halkımızdan her an böyle olaylar bekleyebiliriz. Her benzer olayda şoför dernekleri, pazarcı esnafı, barolar, tabip odaları... harekete geçerse memlekette iş yapacak kimse kalmaz!

Engin Tarhan
Engin Tarhan - 3 ay Önce

Yorumunuz gönderilemedi, lütfen tekrar deneyiniz. Gibi açık bir uyarı gelirse nasıl yorum yapabiliriz?

SIRADAKİ HABER