banner28

Başkanvekili Akman Bayramlaşma Programlarına Katıldı

Adapazarı Belediyesi başkanvekili Nilgün Akman şehirdeki bayramlaşma programlarına katıldı. Akman AK Parti İl binasında başladığı programlarını SESOB’ta bitirerek programları tamamladı.

Başkanvekili Akman Bayramlaşma Programlarına Katıldı
banner3

Kurban bayramı boyunca izne çıkan Mutlu Işıksu’ya vekalet eden Adapazarı Belediyesi meclis üyesi Nilgün Akman AK Parti il binasında yapılan bayramlaşma programına katıldı. Işıksu’nun vekalet bıraktığı Nilgün Akman daha sonra ise sırasıyla Muhtarlar Derneği, Demiryol İş Sendikası, Mali müşavir ve Muhasebeciler Odası, Yerel Kültür Derneği ve Sesob’u ziyaret etti.

Ziyaretleri sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Nilgün Akman;

“Adapazarı Belediye başkanımız Sayın Sayın Mutlu Işıksu’nun bayram süresi ve ardındaki ilk gün için verdiği başkan vekilliği görevinin ilk gününde bayramlaşma programlarına Partimiz ile başladık. 

Büyük AK Parti ailesinin Sakarya fertleri olan gönüldaşlarımızla, bir ve beraberliğimizin teminatı göstergesi olan bayramı kutladık. 

Partimizin ardından ilk kademe yerel yöneticiler olan Muhtarlarımızı ziyaret ederek Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem Yüce ile birlikte mahallelerimizin her şeyi olan Muhtarlarımızla bayramlaştık. 

İşçilerimizin üretim gücü Ülkemiz için çok önemli. Demiryol İş sendikamızda Türk-İş başkanımız sayın Ergün Atalay ve işçi kardeşlerimizin bayramını kutladık. 

Sakarya Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odasını da ziyaret ederek Başkan Ertuğrul Kocacık ve muhasebecilerle bayramlaştık. 

Yerel Kültürümüzü tanıtmak adına önemli işler yapan Yerel Kültür Derneğini ziyarette dernek üyeleri ile bayramlaşarak ikram edilen yöresel lezzet dartılı keşkek ikramının tadına baktık. 

SESOB’da esnaf temsilcisi oda başkanlarımızın bayramlaşma programına katıldık.” 

dedi.

Ziyaret programlarını Adapazarı Belediye Başkan yardımcısı Fatih Çelikel ile birlikte yapan Başkan vekili Nilgün Akman son olarak da Çelikel’e teşekkür ederek “Bu vesile ile bütün Adapazarılı hemşehrilerimizin ve İslam aleminin bayramını bir kez daha kutlar, Başkanımız Mutlu Işıksu’nun vekili olarak katıldığım tüm programlarda yanımda olan başkan yardımcımız Sayın Fatih Çelikel bey’e teşekkür ederim. “ ifadelerini paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER