Başkana Ziyaret...

Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Recep Usta ve Merkez Yöneticileri, Başkanı makamında ziyaret ederek, yeni dönemde başarılar diledi.

Başkana Ziyaret...
banner3

  5 Mayıs 2014 Salı günü gerçekleşene ziyarette, Rehabilitasyon merkezinde resim öğretmenliği yapan Sinem Durmuşoğlu'nun Başkan İsmail Karakullukçu'yu çizdiği karakalem portesi, Başkan İsmail Karakullukçu'ya hediye edildi.
Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Recep Usta yaptığı açıklamada;"İsmail Başkanımız, geçtiğimiz beş yıl içerisinde Arifiye'mizde çok güzel projelere imza attı. Eğitim camiasından gelen biri olarak bizlerin ve okul müdürü arkadaşlarımızın hiçbir talebini geri çevirmeyip, bizlere her konuda destek oldu.  Arifiye'de yaptığı hizmetler ve insanlarla olan sıcak diyaloğu vatandaş tarafından çok takdir ediliyor. Zaten seçimlerde Sakarya'da en yüksek oyu alarak Belediye Başkanlığına yeniden seçilmesi, bunun en güzel kanıtı. Kendisi ile beş yıl daha birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz için, eğitim camiası olarak çok mutluyuz. İsmail Başkanımıza ve ekibine önümüzdeki dönem için başarılar diliyoruz." dedi.
Başkan İsmail Karakullukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;"Biz, En güzel yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Geleceğimizin teminatı olan Çocuklarımıza yapılan yatırımdır. Düsturuyla hareket ediyoruz. Geçtiğimiz dönem, Sayın Kaymakamımızla birlikte, tüm okullarımızı akıllı tahtalar, projeksiyonlar ve bilgisayarlarla donattık. Kazaım Karabekir İlköğretim Okulumuzu bahçesine bir trafik park inşa ederek, çocuklarımıza burada trafik eğitimi vermeye başladık. Yine, 112 Ambulans İleri Sürüş Teknikleri Parkı projesini Sağlık Müdürlüğümüzle hayata geçirip, sağlık eğitimlerini de burada vermeyi planlıyoruz. Milli eğitim Bakanlığı tarafından pilot olarak yapılan on bin öğrenci kapasiteli Eğitim Kampüsü için daha önce Orman Park projemiz için hazırladığımız alanı, Milli Eğitim Müdürlüğümüze devrettik. Şu an onunda çalışmaları sürüyor. İnşallah, bu projeler de hayata geçtiğinde Arifiye, uygulamalı eğitim bakımından Sakarya'mızın en zengin ilçelerinden biri olacak. Sayın Müdürümüze,  değerli personeline ve resim öğretmenimize bu anlamlı hediyeleri  ve ziyaretleri için çok çok teşekkür ediyorum." dedi.     

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER