Başkan Yüce’den Tevazu Örneği! ‘Sizlerden Af Diliyorum’

Hayırlı olsun ziyaretinde fazla bekletildikleri için tepki göstererek belediyeyi terk eden esnaf odaları temsilcilerine karşı büyük bir tevazu örneği gösteren Başkan Yüce, “O harmanın içinde benim yerimde olsaydınız, anlardınız. Ancak yine de hatanın tümünü üzerime alıyorum. Sizlerden af diliyorum” dedi.

Başkan Yüce’den Tevazu Örneği! ‘Sizlerden Af Diliyorum’
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, esnaf odalarının temsilcileriyle bir araya geldi. Orman Park’ta düzenlenen ‘Şehir Esnafıyla Güzelleşir’ temalı programa Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve birliğe bağlı odaların temsilcileri katıldı.

Esnafların sorunlarının konuşulduğu toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin sözleri damga vurdu. Hatırlanacağı üzere Başkan Yüce’nin göreve gelişinden kısa bir süre sonra hayırlı olsun ziyaretine giden esnaf odaları temsilcileri, programın yoğunluğundan dolayı 1 saat süre bekletilmiş ve sonra tepki amaçlı belediyeyi terk etmişti.

Bu olaydan 3buçuk ay sonra esnaf odaları ile bir araya gelen Başkan Yüce, büyük bir tevazu örneği göstererek esnaf odaları temsilcilerinden özür diledi. Ekrem Yüce, “Üzücü bir olay yaşadık. İnanın o dönemde bir harmanın içerisindeydik. O harmanın içinde benim yerimde olsaydınız, anlardınız. Olay tamamen benim dışımda gelişti. Ancak yine de hatanın tümünü üzerime alıyorum. Sizleri zerre kadar kırdıysam ne olur haklarınızı helal ediniz. Sizlerden af diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER