BAŞKAN KILIÇ SORUNLARI BİREBİR DİNLİYOR

Vatandaşlar ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Halkımızın sorunları ile birebir ilgilenerek zaman kaybetmeden sorunları çözmeye çalışıyoruz. Biz hizmeti nimet bilip, sürdürülebilir bir anlayış ile gönülden ve yürekten çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN KILIÇ SORUNLARI BİREBİR DİNLİYOR
banner3

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ilçe sakinlerini kabul ederek sorunları birebir dinlemeye devam ediyor. Saha çalışmalarını yakından takip eden Başkan Fevzi Kılıç, günün geri kalan zamanını ziyaretçilerini ağırlayarak geçirmeye devam ederken, vatandaşların sorunları ile de birebir ilgileniyor.

“KAPIMIZ, GÖNLÜMÜZ AÇIK”

Seçim öncesinde ifade etikleri gibi kapılarının ve gönüllerinin herkese açık olduğunu ifade eden Başkan Kılıç, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi gelene kapımız gelmeyene gönlümüz açık. İlçemizde saha çalışmaları devam ederken yanı sıra hayata geçirmek istediğimiz projelerinde alt yapı hazırlıklarını sürdürüyoruz” dedi.

BİREBİR İLGİLENİYOR

Başkan Kılıç, “Halkımızın sorunları ile birebir ilgilenerek zaman kaybetmeden sorunları çözmeye çalışıyoruz. Belediyemizin tüm birimleri çözüm odaklı olarak zaman ve saat gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Biz hizmeti nimet bilip, sürdürülebilir bir anlayış ile gönülden ve yürekten çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER