banner28

BAŞKAN AKCAN ATSO'DA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı Ticaret Odası başkanı Z.Şinasi Bayraktar'ın daveti ile Ticaret odasında Bayraktarla ile birlikte makamda bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Müd. Nurten Canbasoğlu'yla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

BAŞKAN AKCAN ATSO'DA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU
banner3

Akyazı Ticaret Odası başkanı Z.Şinasi Bayraktarı makamında ziyaret eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı'nın sanayi ve ticaret alanında da gelişmesi modernleşmesi ve büyümesi adına karşılıklı Ticaret odası başkanı bayraktar ile karşılıklı fikir alışverişinin bulunarak ilçede ne gibi sanayi ve ticaret anlamında Akyazı Belediyesi ne gibi yenilikler katabilir ve ne gibi yardımlarda bulunabilir konusunda Başkan Bayraktar'dan bilgi aldı.

 

Akyazı Ticaret Odası başkanı Z.Şinasi Bayraktar "Kurumların karşılıklı fikir alışverişinde bulunması zaruri bir durumdur. Akyazı ilçemiz için  kim ne yaparsa ona yardım etmek  ilçemizde yaşayan herkesin bir borcudur. Başkanım ile yapmış olduğumuz istişare'nin sonucu başta ilçemize daha sonra da ülkemize hayırlı olur inşallah "dedi.

 

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "İlçelerin yıldızı Akyazı'mız gerek tarım, gerek sanayi gerekse de eğitim anlamında her koldan büyüsün gelişsin değişsin istiyoruz. Bu anlamda bu konu başlıkları üzerinde ağırlıklı olarak duruyor, yeni çağdaş modern fikirler edinebilmek adına kurumlar ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Akyazı Belediyesi olarak ilçemizin gelişmesi adına kurumlarımızdan gelecek her türlü talep ve istekleri dikkatle değerlendiriyor, elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Akyazı'mızı marka bir ilçe marka bir isime kavuşturmak için azimle ve gayretle yılmadan bir olarak, beraber olarak kurumlarımızla çaba sarf ediyoruz. " dedi

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER