Başkan AKCAN 8 Martı Unutmadı

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı Belediyesinde çalışan bayan personellerle bir araya gelerek “08 Mart Dünya Kadınlar Gününü” kutladı.

Başkan AKCAN 8 Martı Unutmadı
banner3

Akyazı Belediyesinde çalışan bayan personellerle bir araya gelerek Kadınlar gününü tebrik eden Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan, tek tek bayan personellerle konuşarak hal hatır sordu. Bayan Belediye çalışanları, çalışmalar hakkında Başkan Akcan’a bilgi verdiler. Bunun yanında bayan personeller Başkan Akcan’ın bayan personellere olan tavır, davranış ve nezaketinden dolayı ve yine 08 Mart Dünya Kadınlar Gününü hatırlayarak onları bir araya getirmesinden dolayı teşekkür ettiler.

 

08 Mart Dünya Kadınlar Gününde bayan personellere konuşma yapan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Kadınlar bizim en değerli varlıklarımızdır ki “Cennet Annelerin ayakları altındadır” anlayışı ve düsturu ile hareket etmeliyiz. Onlar, narindir, güzel bakar ve güzel görürler, onları incitmemek onlara şefkatle ve merhametle davranmak tüm erkeklerin görevidir. Bu tür günlerde bunun önemini bizlere bir kez daha hatırlatmaktadır. Sizler de bizim mesai arkadaşlarımsınız, birlikte çalışıyoruz. Tüm kadınlar değerlidir sizlerde değerlisiniz, bu vesile ile hepinizin 08 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

 

Programa Belediye Başkan Yardımcıları, Mehmet Çakmak, Ünal Gündüz ve Mustafa Tonyalı ile katılan, Başkan Akcan, program sonunda Belediye personeli bayanlara birer çiçek ikram etmeyi ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER