Bakkallar Artık Pos Cihazını İndirimli Alacak

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, esnafın uyum sağlaması için anlaşmaya vardıkları firma ile yeni nesil yazarkasa pos cihazlarını indirimli alabileceklerini söyledi.

Bakkallar Artık Pos Cihazını İndirimli Alacak
banner3

1 Ocak 2016 tarihi itibariyle kullanım zorunlu olacak yazarkasa pos cihazları için esnafa seslenen Başkan Akdardağan, “Bu konuda önlem almak ve üyelerimize indirim imkanı sağlamak için özel bir firmayla anlaşma imzaladık. Buna göre, firma ile üyelerimiz için 550 liralık indirim imkanı getirildi. Dokunmatik yazar kaza 1.249 TL, tuşlu cihaz bedeli ise 1. 149 lira olarak fiyatlandırılmıştır. Tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Eski cihazların kapanışların anlaşma sağladıkları firma ile ücretsiz olacağını kaydeden Başkan Akdardağan, “Dokunmatik cihazda Turkcell sim kartı bedeli 2 yıl ücretsiz, eğer banka bağlantısı olursa 10 yıl ücretsiz, tuşlu cihazda Avea sim kart bedeli 2 yıl ücretsiz, eğer banka bağlantısı olursa 10 yıl ücretsiz olacaktır. Tuşlu cihazların tümü bankalarla uyumlu olacak” diye konuştu.

 

Akdardağan, “Dokunmatik cihazda anlaşmalı bankalar İşbankası, Garanti, Akbank, Finansbank, Albaraka, YapıKredi’dir. Bu yazar kasalarda World Card 9,

Garanti 5, Finansbank 7, İşbankası ve Akbank 6 taksit yapılabilmektedir. İndirimli cihaz kampanyasından yararlanmak isteyen üyelerimiz, odamıza kayıtlı olduğuna dair evrak alması koşuluyla kampanyadan faydalanabileceklerdir. Lütfen odamıza en kısa sürede müracaat edilsin” derken, anlaşma sağlanan firmayla kampanya süresinin son günü 30 Kasım 2015 Pazartesi sona ereceğini hatırlattı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER