banner28

BABA GÜLOĞLU FESTİVALDE

Son günlerde Sakarya’da gündem olan Davut Güloğlu’nun da sahne alacağı 35. Söğütlü Festivali 18 Temmuz Perşembe günü başlıyor.

BABA GÜLOĞLU FESTİVALDE
banner3

35. Söğütlü Festivali birbirinden renkli gösteriler ve heyecanlı konserler ile 18 Temmuz’da başlıyor. 4 gün sürecek olan festivalde İrem Derici, Aydan Kaya ve Aydilge gibi ünlü isimlerin yanı sıra son günlerde oğlunun Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde göreve başlamasıyla şehirde gündem olan Davut Güloğlu sahne alacak.

18 Temmuz Perşembe günü Söğütlü Belediyesi hizmet binası önünde yapılacak açılış töreninin ardından başlayacak olan festival, aynı gün tarım aletleri fuarı, mahalleler arası futbol dostluk töreni ve nostalji film gecesi ile devam edecek. Festivalin ikinci gününde ise bisiklet turu etkinliği ile İrem Derici ve Aydan Kaya sahne alacak. Trap atışları gösterisi ve yemek yarışmasının olacağı üçüncü gün Karadenizli Sanatçı Davut Güloğlu ve Aydilge konserleri ile son bulacak.

Söğütlü Festivalinin final günü ise 21 Temmuz Pazar günü olacak. Bu günde yağlı güreşler yapılarak güreş ağası seçilecek. Başpehlivanların nefes kesen final müsabakasının ardından 35. Söğütlü Festivali son bulacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
DARDAYIM  YALANIM YOK
DARDAYIM YALANIM YOK - 6 ay Önce

SAYIN DAVUT GÜL OGLU ..VE ÖZ ÇOCUGU CENGİZAN GÜL OGLU .VE MURAT AYGÜN..İSTANBULDA BİR ÇOK İNSANI MAGDUR ETTİNİZ..ŞİMDİ RİZEDE GÜNDOGDU MAHHALLESİNDE KOPUZLAR AİLESİNE AİT ARSADA EVLERİ 2 YIL ÖNCE YIKTINIZ..VE ONCA İNSANIN EV KİRALARINIDA ÖDEMİYORSUNUZ..OH NE GÜZEL DÜNYA ŞİMDİDE KALKIP OGLUN SAKARYA BELEDİYESİNDE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU.SENDE ÇOK SENPATIK OLARAK KONSER VERECEKSİN VE İNSANLARA ÇOK DUYGUSAL .SANATCI OLDUGUNDAN BAHSEDECEKSİN..SİZ ÖNCE BU MAGDUR ETTİNİZ EVLERİNİ YIKIP KİRA KAPIŞARINDA SÜRÜNDÜRDÜNÜZ İNSANLARIN PARALARINI VERİN..SİZLER RİZELİ İNSANLARI KANDIRIP EVLERİNİ YIKTINIZ.ŞİMDİDE SAKARYA BELEDİYESİNE SIZMAYA ÇOLIŞIYORSUNUZ..BAKALIM YAKINDA BELEDİYE BAŞKANI ÖNÜNDE DOSYALARI GÖRÜNCE SİZE NASIL BAKAR BİLEMEM..RİZELİ 55 AİLENİN MALLARINI VE KİRA PARALARINI İADE EDİN

SIRADAKİ HABER