Aydınlatma Çözümleri

LG Electronics’in Türkiye yetkilileri; Elektrotek’in Adapazarı’nda düzenlediği aydınlatma çözümleri konulu seminer ve teknik eğitimde Elektrotek çalışanlarıyla bir araya geldi.

Aydınlatma Çözümleri
banner3

Sektördeki en son trendler

Sektöründe önde gelen firmalardan LG Electronics’in Türkiye yetkilileri, Elektrotek Endüstriyel Elektrik Makine Malzemeleri’nin Adapazarı’nda düzenlediği endüstriyel “aydınlatma çözümleri” konulu seminere katıldı. Sektördeki en son trendlerin anlatıldığı etkinlikte şirket personeline LG Electronics’in aydınlatma ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler verildi. LG Electronics Türkiye Aydınlatma Ürünleri Satış Müdürü Gülen Seyhan ve Alerta Electronics Genel Müdür Yardımcısı Murat Kaptan’ın katıldığı etkinlikte Elektrotek’in merkez satış, saha ve yönetim kadrosu da yer aldı.

 

Hesaplı çözümler

Seminer kapsamında Essentials ürün grubu, lamba segmenti, PLS aydınlatma sistemleri, LG LED teknolojisi ve LG kontrol sistemleri (Zigbee, Dali, radar sensor kontrol sistemleri) gibi konular üzerinde duruldu. Gülen Seyhan ise LG’nin aydınlatma çözümleriyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Gülen Seyhan açıklamasının devamında şu açıklamalara yer verdi: “LG Electronics’in oldukça hesaplı çözümler sunan iç ve dış aydınlatma sitemlerinin  avantajlarını önce iş ortaklarımıza sonrasında da son kullanıcıya en iyi şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Türkiye çapında gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerin yanında katıldığımız bu gibi seminer ve teknik eğitimlerle aydınlatma çözümlerindeki bilgi birikimimizi sektöre aktarıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER