Atabek'ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından istifa ederek AK Parti'den 25. Dönem milletvekilliği için aday adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek listelerin açıklanmasından sonra il teşkilatını ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

Atabek'ten Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

                                                                                                                 

Adayların açıklanmasının ertesi günü sabah erken saatlerde AK Parti il teşkilatını ziyaret ederek il başkanı ve yöneticiler ile görüşen Atabek, yaptığı açıklamada, " Açıklanan adaylarımız inşallah 7 Haziranda da seçilerek Ankara'ya gidecektir. Hayırlı olsun.Biz bu yolun her kademesinde görev alabileceğimizi ifade etmiştik. Şimdi buraya bunun için geldim. Partim bana ne görev verirse ben onu yaparım. Tüm gücümüzle adaylarımızın yanındayız. Allah yolumuzu açık etsin. " dedi.

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç'ta bir açıklama yaparak, " Çiğdem hanım bizim en değerli aday adaylarımızdan biridir. Kendisi Aile ve Sosyal Politikalar  Bakanlığında da öncesinde de ilimize büyük hizmetler yaptı.Bundan sonra da bu hizmetleri yapacağını biliyoruz. Kendisi bugün bize hayırlı olsun dedi ve çalışmalarda yanımızda olduğunu ifade etti. Çok teşekkür ediyoruz." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER