ATABEK VE IŞIKSU LGS BİRİNCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu LGS birincilerini evlerinde ziyaret ederek tebrik etti.

ATABEK VE IŞIKSU LGS BİRİNCİLERİNİ ZİYARET ETTİ
banner3

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu LGS kapsamında yapılan sınavda tüm sorulara doğru yanıtı vererek Türkiye Birincisi olan Sakaryalı öğrencilere tebrik ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette Atabek ve Işıksu’ya Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş eşlik etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “ LGS birincisi kardeşlerimiz hayallerinin peşinden koşarken attıkları ilk adım bizim gurur kaynağımız oldu. Kendilerini ve onlardan emeğini, desteğini asla esirgemeyen ailelerini tebrik ediyorum. Rabbim bu güzel kardeşlerimizin yolunu açık etsin inşallah başarılarının devamını diliyorum “ ifadelerini kullandı.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “ Gençlerimiz çok çalışmış, kıymetli aileleri her zaman destek olmuş ve gençlerimiz LGS birincisi olarak şehrimizin gurur kaynağı olmuştur. Kendilerini ve değerli ailelerini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER