Atabek'ten İl Milli Eğitime Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı görevinde iken, Milletvekili Aday Adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyarett etti.

Atabek'ten İl Milli Eğitime Ziyaret
banner3

  İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılanan Bakan eski yardımcısı Atabek, görevine yeni atanan Kuntoğlu’na “Hayırlı Olsun” dileğinde bulundu.

AK Parti’nin yeni il yöneticilerinden, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Merve Hilal Coşar’ın da katıldığı ziyarette, ilimizdeki eğitim yatırımları ve faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Siyasi çalışmaları öncesinde bir dönem öğretmenlik ve dershane yöneticiliği yapan Atabek; “Eğitimci bir ailede yetiştim. Eğitim camiasının içinde bulunduğu sorunları yakından biliyorum. Son yıllarda ilimizde eğitim yatırımları konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. İlkokul ve ortaokul olarak ayrılan eğitim kurumlarımızın ihtiyacı olan yeni okul binalarını ilimize kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan eski yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, eğitime gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Atabek’e, tüm eğitim camiası adına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER