Atabek'ten Erenler İlçe Teşkilatına ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Atabek'ten Erenler İlçe Teşkilatına ziyaret
banner3

Ziyarette, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ve AK Parti Erenler İlçe Yönetim Kurulu da hazır bulundu. Atabek, “AK Parti Erenler İlçe Teşkilatında yeni yönetimi oluşturan tüm üyeleri tebrik ediyorum. Görevine kaldığı yerden devam eden İlçe Başkanımız Resul Yılmaz’a da başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, “Sayın Bakan Yardımcımız Çiğdem hanıma bizleri ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı olarak bu güne kadar üstlendiğimiz tüm görevleri en iyi şekilde yaptık ve önümüzde ki 2015 genel seçimlerinde de aynı başarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yılmaz, “Ayrıca şuan burada bulunan ve desteğini hiçbir zaman bizden esirgemeyen Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcımız Muhammet Kıratlı’ya da çok teşekkür ediyorum” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER