Atabek'ten Başkan Dişli'ye ziyaret

AK Parti Sakarya’dan Milletvekilliği adaylığı başvurusunu yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan eski Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

Atabek'ten Başkan Dişli'ye ziyaret
banner3

Başkan Dişli’ye yaptığı ziyarette konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, “Partimin her kademesinde görev yaptım. Sakarya’yı çok iyi tanıyorum. Sizler de beni çok iyi tanıyorsunuz. Şimdi de Milletvekili olarak bu davaya hizmet etmek istiyorum. Bugün çıktığım bu kutlu yolda sizlerin de desteklerinizi bekliyorum.”dedi.


ATABEK’E BAŞARI DİLEDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Kadınlarımızın siyasette her zaman önemli bir yeri olmuştur. Ülkemizin bu günlere gelmesinde şüphesiz kadınlarımızın çok büyük rolü var. Sayın vekil aday adayımız Çiğdem Erdoğan Atabek’in de uzun dönemdir hem partide hem Bakanlıkta yaptığı başarılı çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Biz de çıkarılacak listeye elimizden gelen desteği göstereceğiz. Kendisine çıktığı bu güzel yolda başarı diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER