Atabek Görevine Döndü

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısıyken istifa ederek AK Parti’den Aday adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek görevine geri döndü.

Atabek Görevine Döndü
banner3

 

 

 

 

AK Parti’den 25. Dönem Milletvekili adayı olmak için istifa eden, Sakarya’nın sevilen yüzü, gençliğin ablası Çiğdem Erdoğan Atebek adayların açıklanmasının ardından Bakanlıkta ki görevine geri döndü.

Genç yaşına rağmen AK Parti içerisinde oldukça başarılı çalışmalara imza atan, Kadın kollarındaki görevkerinden sonra MKYK Üyeliği de yapan Atabek son olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcılığına atanmıştı. 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri için bu görevinden istifa eden Atabek, Adayların açıklanmasının ardından da İl Başkanlığını ziyaret ederek “Her ne olursa olsun ben bu partinin neferiyim, Aday Adaylığı öncesinde ifade ettiğim gibi partim bana ne görev verirse yaparım, Cam’da silerim çay da yaparım. Şimdi de buraya Sayın il başkanımıza gelerek verecek oldukları göreve hazır olduğumu bildirmeye geldim.” diyerek bir kez daha gönülleri fethetmişti.

MKYK ve Bakan Yardımcılığı görevleri dönemlerinde Sakarya’da yapılan bir çok yatırıma öncülük eden, Ankara’da adeta bir milletvekilinden daha çok çalışarak İlimize gelecek hizmetleri destekleyen Atabek listelerin açıklanması ardından Bakanlıkta ki görevine geri getirildi.

Göreve Başlaması ile ilgili MedyaRota.Com a bir açıklama yapan Çiğdem Erdoğan Atabek “Bugün itibarı ile görevime başladım. Allah hayırlı hizmetler nasip etsin. Aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah hepimize hangi konumlarda olursak olalım, Sakarya’mıza, Ülkemize hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin.” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER