Atabek Çalışmalarına Erenler'den Başladı

Milletvekili aday adaylığı için Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığı görevinden istifa eden Çiğdem Erdoğan Atabek, resmi başvurusunu tamamlamasının ardından ilk ziyaretini Erenler Belediyesi’ne yaptı.

Atabek Çalışmalarına Erenler'den Başladı
banner3

Çalışmalarına Erenler Belediyesi ziyaretiyle başlayan Milletvekili Aday Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler’in büyük projesi olan kentsel dönüşüme vurgu yaparak, “Erenler’de çok büyük işler yapılıyor. Türkiye’nin Belediye çalışmaları olarak en büyük kentsel dönüşümü yapılan yeri burası. Temeli atıldı Allah’ın izniyle. Biz de destekledik ve inandık. Şöyle bir özelliği var; burada yap-yık sistemi uygulanıyor. Kesinlikle mağduriyet yok. Kentsel dönüşümün her türlü arkasındayız.” ifadelerini kullandı.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise Milletvekili Aday Adayı Atabek’e kentsel dönüşüm projesiyle ilgili bilgi vererek, “Kentsel dönüşüm projelerinde ilk kez protokol imzalayan, ilk kez ihale yapan ve ilk inşaata başlayan Belediye bizim belediyemiz. Diğer Belediyeler kentsel dönüşüm projelerini TOKİ ile beraber yapıyorlardı. Allah razı olsun iyi gidiyoruz. Yer tamamen vatandaşın burada. Muvafakat oranı şu an Erenler’de %100. Bunun başka bir yerde örneği yok.” dedi.

Öztürk, Çiğdem Atabek’in Aday olarak gösterilmesi halinde Sakarya’yı en güzel şekilde temsil edeceğinden şüphesi olmadığını belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Atabek ise aday gösterilip mecliste vekil olması halinde Erenler ve Sakarya’nın çıtasını daha yukarılara çıkarmak için çalışacağını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER