Atabek Adım Adım Tüm İlçelerde

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek yarın Sakarya’ya gelerek iki gün boyunca ilçelerde incelemelerde bulunacak. Sakarya Programında 8 ilçeyi ziyaret edecek olan Atabek önümüzdeki hafta tekrar Sakarya’ya gelerek kalan ilçelere de ziyarette bulunacak.

Atabek Adım Adım Tüm İlçelerde
banner3

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek 21 Ocak Çarşamba günü Sakarya’ya gelecek.

Atabek, Sakarya’da 8 ilçeyi ziyaret edecek ve bu ilçelerin durumlarını masaya yatıracak. Sorunlar belirlendikten sonra Aile ve Soyal Politikalar Bakanlığı olarak çözüm aşamaları başlatılacak

 

Heyet Kalabalık

Sekiz ilçede incelemelerde bulunacak olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çiğdem Erdoğan Atabek,  ilçeleri oldukça kalabalık bir heyetle dolaşacak.

Atabek’e Sakarya çıkarmasındaki heyette; Müsteşar Yardımcısı, 2 Genel Müdür, Destek Hizmetleri Daire Başkanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sakarya Masası ve Danışmanlar eşlik edecek.

 

Kaymakam ve Belediye Başkanlarını da Ziyaret Edecek

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ilçe ziyaretlerine Kaymakamlıklardan başlayacak. Kaymakam ile görüşmenin ardından yime kaymakamlıkta, ilçe müdürleriyle de detaylı toplantı yapılacak.

Atabek daha sonra ziyaretine belediye başkanlarını makamlarında ziyaret edecek. Atabek son olarak AK Parti İlçe Teşkilatlarında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alacak.

Sakarya’da olduğu iki gün boyunca toplam 8 ilçede incelemelerde bulunacak olan Bakan Yardımcısı Atabek; kalan 8 ilçedeki incelemelerini de önümüzdeki hafta yapacak.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in 21 ve 22 Ocak’taki Sakarya Programı Şu Şekilde ;

21 OCAK ÇARŞAMBA

Söğütlü: 10.00

Ferizli: 12.00

Karasu: 15.00

Kocaali: 17.00

22 OCAK PERŞEMBE

Hendek: 10.00

Akyazı: 12.00

Karapürçek: 15.00

Kaynarca: 17.15

HABER : M. Talha İBİL

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER