ASKF yönetimi Öztürk'ü ziyaret etti

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

ASKF yönetimi Öztürk'ü ziyaret etti
banner3


ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, Sakarya’daki amatör sporu hakkında Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e bilgi verdi. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise yeni seçilen ASKF Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ederek, “yapılan seçimlerde büyük çoğunluğun desteğini alarak Başkan seçilen Yılmaz Kuzey'e ve ekibine nazik ziyaretleri nedeniyle  teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Amatör spor camiasına önem verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk; Erenler Belediyesi olarak ilçemizde gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, onları spora teşvik ederek türk futboluna yeni yetenekler kazanıdrmak için ilçemizdeki amatör spor kulüplerine her türlü desteği veriyoruz. Biliyorsunuz Erenlerspor da Türkiye genelinde önemli başarılara imza atarak Erenler’imizi en iyi şekilde temsil ediyor. Futbola gönül veren kardeşlerimize teşekkür ediyor, belediyemizin imkanları ölçüsünde daima onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2015, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER