Askerden İzne Geldi Çukurda Ölü Bulundu

Kaynarca’da uyuşturucunun etkisi ile inşaat önündeki su dolu çukura düşen gencin cesedine günler sonra ulaşılabildi. Gencin askerden izin alarak memleketine geldiği öğrenildi.

Askerden İzne Geldi Çukurda Ölü Bulundu
banner3

GÜNLERDİR KAYIPTI
Uyuşturucu bağımlılığı gençleri bir bir hayattan koparıyor. Şehrimizde alınan tüm önlemlere rağmen gençler uyuşturucu batağından bir türlü kurtarılamıyor. Acı haber bu sefer Kaynarca’dan geldi. Yaklaşık 10 gündür aranan Furkan G. adlı genç bir inşaatın önünde bulunan su dolu çukurun içinde ölü olarak bulundu. 


ALEM YAPMIŞLAR
Ailesi tarafından günlerdir aranan 20 yaşındaki gencin Kaynarca’da Kent Park yakınlarındaki bir inşaatta uyuşturucu alemi yaptığı  ve sonrasında dengesini kaybederek inşaatın önündeki su dolu çukura düştüğü tespit edildi. İnşaattan gelen kokular sonrasında cesedine ulaşılan gencin uzun süredir uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenildi.


AİLE PERİŞAN
Gencin cesedi Cumhuriyet Savcılığının otopsisinden sonra Kaynarca Akbaşlı Mahallesinde oturan ailesine teslim edildi. Uyuşturucu çukurunda yitip giden gencin bugün son yolculuğuna uğurlanacağı belirtildi. Sakarya Valiliği’nde önceki gün düzenlenen toplantıda okullarda madde bağımlılığına karşı tedbirler alınması kararlaştırılmıştı. Yaşanan bu son olay alınan kararların ne kadar isabetli olduğu gözler önüne serdi.

O GENÇ ASKERMİŞ!

Cansız bedeni bulunan gencin kimliği tespit edildi. 21 yaşındaki gencin tedavi olmak için askerden izne geldiği ve uyuşturucudan hayatını kaybettiği öğrenildi. 
Edinilen bilgilere göre, Kaynarca ilçesi Akbaşlı Mahallesinde ikamet eden bir çiftçi ailenin çocuğu olan 21 yaşındaki Furkan G, görev yaptığı askeri birliğinden tedavi olmak için izin aldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER