Arifiye Kaymakamından Başkana Ziyaret

Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Başkan İsmail Karakullukçu'yu ziyaret etti.

Arifiye Kaymakamından Başkana Ziyaret
banner3

            Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım, 23 Şubat Salı günü saat:11:00'de Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

            Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan İsmail Karakullukçu, Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım'a; Belediyenin çalışmaları, 2016 yılı yatırım programı, İlçede çeşitli kurum ve kuruluşların yaptığı yatırımlar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Meyve Sebze Hali, İnşaatı bitmek üzere olan SATSO Meslek Lisesi, gibi konularda bilgi verdi. İkili, bunlara ek olarak Kaymakamlık Hizmet Binası ile Belediye Hizmet Binasının yapımı konusunda yapılan çalışmalar hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

            Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"Sayın Kaymakamımız Muhsin Çatmadım'ın gerçekleştirdiği bu çalışma ziyaretinde, Arifiye'mizin mevcut sorunları, bunların çözüm yolları, Ankara'da bu yönde yapılacak girişimlerin yanında, İlçemizin acil ihtiyaç duyduğu hususların öncelikli giderilmesi konularında karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Başarının yolu; istişareden, ekip çalışmasından, Arifiye'nin yönetiminde söz sahibi tüm kurumların dayanışma ile, tam bir uyum içerisinde çalışmasından geçiyor. Hamd olsun bu güne kadar Arifiye'mizi belli bir düzeye getirmeyi başardık. Ancak, daha büyük hedeflerimiz var. Sahip olduğumuz potansiyeli sonuna kadar değerlendirerek, Modern, çağdaş bir kent olmak için çalışıyor, planlıyor ve üretiyoruz. Son bir yıldır projelerimizi planlama ve ihale süreçlerini hazırlamakla geçti. Şimdi bu projeleri sırasıyla hayata geçirmeye başlayacağız." dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER